No,I love Jeremy an Tyler :(

20. února 2013 v 21:25 | Alyssa |  Upíří deníky
Ne tohle nepřežiju :( Taky jste buleli kdyžse Carolineloučila s Tylerem?A když Jeremykoukal(už mrtvej na Bonnie),která se skoro vzdávala života?Bylo to děsný :( A vypadá to že Tylera a Jeremyho opravdu opustíme :(

.
Jistě, Tyler fanoušci jsou už zvyklí loučit se s ním každé jaro, a to už od 2. série, kdy odešel s vlkodlačí smečkou a stejně tak i v sérii následující, kdy odcestoval, aby se v horách pokusil zlomit své pouto ke svému stvořiteli Klausovi. Tentokrát je to však ale jiné. Dojemné loučení s Caroline bylo mnohem emocionálnější, než jsme kdy viděli, když ho žádala, aby šel ve svém životě dál a slíbil ji, že bude bez ní šťastný a že na ni zapomene.
Podle spolehlivých zdrojů to však vypadá, že poslední nepřítomnost potrvá déle než ty předchozí. Žádné rozhodnutí o tom, kdy nebo zda se Trevino opět připojí k obsazení a zda i nadále bude hlavní či jen vedlejší postavou, zatím nepadlo. A návrat ještě tuto sérii je velmi nepravděpodobný! Tyler a Klaus mají nevyřízené účty, které musejí vyrovnat, takže by se teoreticky mohl objevit v budoucím potenciálním spin-offu "The Originals". Prozatím je však pryč. Co se Cariny Adly MacKenzie ze Zap2It týče, a já s ní nemůžu než nesouhlasit, není to zrovna moc dobré, že odchází tak, že utíká před mužem, kterému se snažil celé dosavadní série postavit. Rozhodně je to smutný způsob, jak říct sbohem postavě, která ušla tak dlouhou a neobyčejnou cestu až sem.
Co se McQueena týče… rozhodně to pro chudáčka Jeremyho nevypadá dobře. Příští epizoda je pro něj stěžejní a do té doby, budou muset fanoušci bohužel jen sedět a čekat. Obzvláště teď, když se z Jeremyho stal lovec, jeho ztráta by byla vskutku devastující. A obzvlášť to změní mnohé pro Elenu - vždyť řekla, že její bratr je to jediné, co jí udržuje od toho, aby z toho, že se stala upírem, úplně ztratila hlavu. A to, že možnost jejího vyléčení stála Jeremyho život, by ji mohla připravit o jediné pojítko s lidskostí, které ji zbylo.
Jeremy měl v této sérii několik sktečně skvělých momentů, a pokud je tohle jeho konec, stál za to. On a Bonnie dokázali dát znovu dohromady jejich vztah - díky mnohému sundávání košil a triček (no a možná i díky nějaké té hypnóze v chatce, ale převážně díky tomu sundávání triček), bojoval po boku Eleny, aby spolu přemohly Kola a tak dále. Zemřel, když se zastával Bonnie a to už něco pro seriál znamená.
Pokud je Jeremy skutečně na dobro pryč - a Kat Graham při rozhovorech zmínila, že se dočkáme jedné z nejpodstatnější smrti, takže to můžeme předpokládat - tak nám v seriálu zůstává jen 6 hlavních postav, pokud seriál "The Originals" dostane zelenou a pokud Matt Donovan nezdrhne, dokud má možnost. S blížící se maturitou a následnou vysokou - nebo kdekoli jinde - tak máme možnost zabrousit v příští sérii k novým tvářím.
Přesto máme ještě mnoho neodpovězených otázek. Jak víme, existuje pouze jedna dávka - a Klaus chce, aby si ho, i místo jeho "krevní zásobárny" Eleny, vzala Rebekah. Myslí to Klasu vážně? Stefan a Elena se po to všem stali přáteli, jak tohle může fungovat? Co Katherine zamýšlí s lékem a nebo kdo byl na ostrově neznámým zachráncem?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Bella Bella | Web | 21. února 2013 v 14:42 | Reagovat

Klídek přežiješ to:-)

2 Buffy Buffy | Web | 21. února 2013 v 19:10 | Reagovat

při tý scéně mi ukápla slzička :(( jinak doufám že Jeremi nebude ten který umře. Doufam že ho Silas oživí a taky Bonnie. No uvidíme každopádně se už nemůžu dočkat :)

3 ♥Verča♥TVD♥ ♥Verča♥TVD♥ | Web | 24. února 2013 v 14:07 | Reagovat

ACHHH NÉÉÉ, JÁ TO TAKÉ NEPŘEŽIJU, VŮBEC SI NEDOVEDU PŘEDSTAVIT DALŠÍ SÉRII BEZ JEREMY, DOUFÁM, ŽE ASPOŇ TYLER SE KE CAROLINE VRÁTÍ A KLAUS UŽ NEBUDE TAKOVÝ DAREBÁK!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama